1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki
  3.  > Inne
  4.  > Dziewanna - Słowiańskie Legendy (nr 6548476)

DZIEWANNA - SŁOWIAŃSKIE LEGENDY

Zapuzzlowani

Cena: 220 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Skoro tu dotarłeś to znaczy, że postanowiłeś przejść na Legendarną stronę Krainy Zapuzzlowanych.

Najnowsza seria Legend Słowiańskich to wyjątkowa seria pełna mitycznych stworów, polskich opowieści i słowiańskich symboli. Jak to możliwe, że staropolskie klimaty są tak inspirujące? Kto z Was, tak jak my, utożsamia się bóstwami lokalnego panteonu? 
  


Dziewanna to czczona przez Słowian zachodnich bogini dzikiej przyrody, lasów, księżyca i łowów. Jest namiętna, kochająca, ale tez nieprzewidywalna i czasem okrutna. Patronka małżeństwa i miłości.


Jedyne oryginalne puzzle drewniane w 100% projektowane i wykonywane w Polsce, w Gdańsku. #produktpolski #kupujelokalnie #oryginał


W tekturowym pudełku znajdziesz komplet gotowych do układania Puzzli z plakatem.
Rozmiar układanki : 28 x 40 cm

Ilość elementów: do 450

Ilość elementów specjalnych: do 40

Poziom trudności: WOJOWNIK
Materiał: drewniana płyta HDF*


* Ze względu na naturalne właściwości materiału, mogą się zdarzać elementy połączone.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Witaj w Zapuzzlowanym Świecie! :)

TAGI: #drewniane, #legendy, #puzzle drewniane, #słowianie
Zapuzzlowani

Nietypowe Puzzle Drewniane, czyli Przygoda zamknięta w Puzzlach.

Patrząc na obraz, często wyobrażamy sobie to, czego nie widać: pomiędzy drzewami doszukujemy się wyłaniających zza konarów zwierząt, szczyt górski aż prosi się o szusującego nań narciarza, a szlak ciągnący się wzdłuż doliny sprawia, że mimowolnie szukamy najpiękniejszego miejsca na obóz.

Nasza wyobraźnia jest nieposkromiona, a Nietypowe Puzzle Drewniane są odpowiedzią na jej wezwania: z niepozornie wyglądającego obrazu wyłaniają się zupełnie nowe, przestrzenne historie. To właśnie siła elementów specjalnych - unikalnych dla każdego wzoru skojarzeń, przekutych w materialną, drewnianą formę.

Kształty, kształty, kształty… zmieniamy je wszystkie! Od zwykłego puzzla po obrys całego obrazka – zapewniamy żądnym wyzwań zupełnie nowy poziom trudności! A to… dopiero POCZĄTEK.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Zapuzzlowani

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top