DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > EARTH ENERGY - Sun stone with clover. (nr 5088449)

EARTH ENERGY - SUN STONE WITH CLOVER.

LAVOGA

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

EARTH ENERGY - Piękna bransoleta wykonana z naturalnych kamieni:: kamieni słonecznych (kulka 10 mm ) oraz zawieszki w kolorze złota. Pasuje na nadgarstek w rozmiarze 16 cm -17 cm. WŁAŚCIWOŚCI KAMIENIA: Kamień słoneczny jest zwany kamieniem radości, gdyż dodaje swojemu właścicielowi pozytywnej energii. Pomaga pokonać depresję, usuwając z umysłu osoby, która go nosi nieprzyjemne myśli. Ma także korzystny wpływ na podejmowanie jasnych decyzji przez swego właściciela. Kamień ten wspomaga procesy rozwoju. Kamień słoneczny harmonizuje współpracę umysłu i uczuć. Wspomaga regenerację ciała po skutkach przebytych kryzysów i chorób. Jeśli czujemy, że brak nam energii oraz radości życia, to kamień ten pomoże nam przywrócić równowagę wewnętrzną oraz przywołać dla nas na powrót tzw. dobry los i uśmiech Fortuny. Bransoleta ozdobnie zapakowana.

TAGI: #kamień słoneczny, #koniczynka, #lavoga, #zawieszka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy LAVOGA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top