1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Pierścionki
  4.  > 'Eclipse' Obrączki Ślubne Srebrne (nr 4661811)

'ECLIPSE' OBRĄCZKI ŚLUBNE SREBRNE

Maszyneria

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Niezwykłe,
niepowtarzalne,
wykonane ręcznie ze
srebra 925 obrączki
o strukturze
zbliżonej do
powierzchni
księżyca. Moonlight-
obrączka dla Niej w
odcieniu srebra
oksydowanego i
przecieranego,
Moonshadow-
niepolerowana
oksydowana na czerń
obrączka
dla Niego.
Obrączki wykonujemy
ręcznie w dowolnym
rozmiarze. Każda z
obrączek ma nieco
inną strukturę,
każda jest
unikatowa. Możemy
wykonać dla Was
obrączki w dowolnym
zestawieniu odcieni
srebra; mogą być one
obie jasne, obie
ciemne, obie
przecierane lub
odwrócone
kolorystycznie.
Wymiary:
szerokość 0,6 cm
Czas oczekiwania na realizację 7 dni roboczych.

TAGI: #księżycowy, #obrączki, #ślubne, #srebro
Maszyneria

Maszyneria jest projektem łączącym materiały szlachetne i nieszlachetne. Materiały poddawane obróbce chemicznej i fizycznej. Wszystko co powstaje w obrębie projektu jest wynikiem działania częściowo natury i upływu czasu,częściowo ludzkiej ręki, ale także techniki maszyn, tarcz szlifierskich, tnących, igieł...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top