DecoBazaar > Dziecko > Inne > edUkacyjny piÓrnik (nr 5117369)

EDUKACYJNY PIÓRNIK

cuba_libre

Cena: 50 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 16,00 zł / 3,20 zł
Edukacyjna kolekcja "dziecko dzieciom" powstała we współpracy z moja Córką. Na bazie jej pisma stworzyłyśmy czcionkę, słowa, potem autorską tkaninę.
Piórnik uszyty jest z bawełny i ociepliny. Na przód i tył piórnika naszyta jest przeźroczysta folia dzięki, której piónik dłużej zachowa czystość :).
Piórnik ma z obu stron rÓŻne trUdne wyrazy :).

Trudne wyrazy mają zaznaczone na kolorowo miejsca, gdzie szczególnie łatwo zrobić błąd. Dzięki temu, że piórnik będzie nam towarzyszył cały dzień i często po niego sięgamy trudne wyrazy będą łatwiej przyswajane.

Piórnik na zamówienie. Realizacja zamówienia ok. 2 dni robocze.
Wym. piórnika: 23cm x 13cm

TAGI: #bawełna, #edukacja, #piórnik, #szkoła
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy cuba_libre

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top