DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > Egzotyczne i etniczne ( K43 ) (nr 5317774)
Poradnik prezentowy

EGZOTYCZNE I ETNICZNE ( K43 )

Galeria Macondo

Cena: 34 zł 20 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Niezwykle egzotyczne, kolumbijskie kolczyki, których materiał do złudzenia przypomina malowaną kość słoniową. Te wyjątkowe kolczyki wyprodukowane na bardzo trwałych i trudno łamiących się, szlifowanych płytkach kostnych (materiał wykorzystywany do produkcji kostek domina) posiadają delikatne, ręcznie robione rzeźbienia, przedstawiające figury związane z indiańską kosmogonią. Praca ręczna. Kolczyki naturalnie barwione w kolorze fioletowym. Zawieszki kolczyków wykonane zostały z alpaki (stop miedzi, niklu i cynku). Jest to materiał nieuczulający, stosowany w jubilerstwie. Długość z zawieszką 9 cm, szer 1,5 cm.

TAGI: #alpaka, #etniczne kolczyki, #kolumbia, #prostokąty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Galeria Macondo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top