DecoBazaar > Dodatki > Inne > EKSLIBRIS SIELANKA a la haft stempel ślubny (nr 5159477)
Poradnik prezentowy

EKSLIBRIS SIELANKA A LA HAFT STEMPEL ŚLUBNY

Pliszka Rękoczyn

Cena: 77 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Personalizowany ex libris projektu Pliszka Rękoczyn SIELANKA z motywem sielskiej scenki stylizowanym na haft krzyżykowy. Idealny dla zakochanych, nowożeńców, lubiących folklor.
Ludowy motyw zindywidualizuje Twoją bibliotekę, a pożyczonej książce pomoże wrócić do księgozbioru właściciela.
Kapitalny prezent dla każdego mola książkowego. Motyw znajduje się na drewnianym stemplu o średnicy 60 mm.
Ten stempel może być również stemplem ślubnym - jeśli zamiast napisu "ex libris" chcesz same imiona lub inicjały i datę ślubu - napisz mi o tym. Po zakupie przesyłam projekt do akceptacji.
Przedmiot jest indywidualizowany, więc prześlij dane szczęściarza, który będzie używał stempelka.
Personalizacja sprawia że produkt jest zamawiany specjalnie dla Ciebie, proszę o cierpliwość termin realizacji wynosi 7-10 dni.
Nie załączam poduszeczki z tuszem, jeśli jej potrzebujesz zerknij na dostępność w osobnej aukcji.
Chociaż sprawia radość, produkt nie jest zabawką.

Opakowanie firmowe Pliszki na stempel załączam GRATIS do zamówienia, aby uniknąć jego zgniecenia wysyłam w formie rozłożonej - do samodzielnego składania. Pudełko prezentowe i do przechowywania, fasonowe eco z szarej tektury o wymiarach 11 cm x 14 cm x 8 cm - pomieści dwa stemple o średnicy 60 mm oraz dedykowaną do nich poduszeczkę z tuszem.

Zapraszam!

TAGI: #etno, #książka, #ludowy, #zakochani
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pliszka Rękoczyn

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top