DecoBazaar > Dodatki > Inne > EKSLIBRIS Z TWOJEGO RYSUNKU 70 mm (nr 5684178)

EKSLIBRIS Z TWOJEGO RYSUNKU 70 MM

Pliszka Rękoczyn

W dniach 17.05.2018 - 22.05.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 22.05.2018.

Cena: 107 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Ekslibris - stempel do książek wykonany z rysunku dziecka może być uroczą pamiątką z dzieciństwa, serdecznym prezentem dla bliskiej osoby - mamy, taty, dziadków lub zaskakującym upominkiem dla samego dziecka. Może to być również Twój własny rysunek z osobistym motywem o którym marzysz, a który w postaci pieczęci będziesz mógł zachować i swobodnie powielać. To wyjątkowy prezent dla siebie lub dla przyjaciół. Na zdjęciu jest zaprezentowany przykładowy ekslibris wykonany z odręcznego rysunku 11 letniej Zosi.

Do wykonania Twojego ekslibrisu potrzebuję zdjęcie odpowiednio przygotowanego rysunku - nie kolorowanego, nie cieniowanego - najlepiej wykonanego konturowo - flamastrem czy pisakiem do folii. Można rysunek naszkicować ołówkiem, a następnie poprawić istotny kontur flamastrem oraz wymazać zbędne linie ołówka gumką. Tak przygotowana praca lub jej fragment może być odwzorowana na stemplu (zapraszam do spojrzenia na przykładową pracę).

Jeśli masz wątpliwości, zanim kupisz stempel zachęcam do wcześniejszego przesłania do mnie projektu do oceny. Wykonuje pracę na dużym drewnianym kwadratowym stemplu o boku 70 mm lub w razie życzenia na okrągłym o średnicy 60 mm.

Jeśli pracujesz w programie graficznym - do wykonania graweru z Twojego projektu pliki wektorowe - będą idealne.

Termin realizacji wysyłki może wynieść około 2 tygodni - wysyłam produkt po około tygodniu od ostatecznej akceptacji projektu.

Jeśli jednak podoba Ci się konkretnie ta realizacja ze zdjęcia - jest możliwość zamówienia "kotka z rysunku Zosi" w cenie gotowego wzoru - zerknij na dostępność w osobnej aukcji.

Nie załączam poduszeczki z tuszem, jeśli jej potrzebujesz zerknij na dostępność w osobnej aukcji.

Do zamówienia załączam GRATIS opakowanie firmowe Pliszki na stempel , aby uniknąć jego zgniecenia wysyłam w formie rozłożonej - do samodzielnego składania. Pudełko prezentowe i do przechowywania, fasonowe eco z szarej tektury o wymiarach 11 cm x 14 cm x 8 cm - pomieści dwa stemple 70mm x 70mm ( ze względu na duże rozmiary samego stempla - w pudełku firmowym niestety nie mieści się wraz z nim poduszeczka).

Zapraszam!

TAGI: #czytanie, #książka, #rysunek, #stempel
Pliszka Rękoczyn

Ekslibris, któremu się przyglądasz wymyśliła i "rękoczyniła" Pliszka. Ekslibris znaczy "z księgozbioru" - projektuję stemple dla moli książkowych. Stemple do książek mające moce indywidualizowania biblioteki, a najmłodszych zachęcające do odkrywania świata opowieści. Stemple mogą być imienne - dla jednej osoby po wszeczasy... lub do podpisu, zachowujące samodzielny podpis dziecka lub styl pisma mamy, mogące służyć kilku osobom. Lubię czarno-białe, stare i sentymenty. Inspiruje mnie retro i ludowe - wiejskie przedmioty i sam świat dawnej wsi - po prostu lubię ludowe. Inspiruje mnie świat z czasu mojego dzieciństwa - przedmioty z krainy PRL-u. Lubię łączyć "dziś" z "wczoraj i z przedwczoraj", realizować pasję do patrzenia wstecz, do obcowania z przedmiotami z przeszłości. Inspirują mnie słówka dzieci. Cytaty, które towarzyszą ekslibrisom - to słówka prosto od dzieci. Czarno-białe zdjęcia, które towarzyszą Pliszce to niezwykłe polskie wsie i pięk...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pliszka Rękoczyn

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top