DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > Enchanting Escape - Magiczna Ucieczka - Książka z Kolorowankami (nr 5554125)

ENCHANTING ESCAPE - MAGICZNA UCIECZKA - KSIĄŻKA Z KOLOROWANKAMI

Anna Grunduls Design

Cena: 30 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 4,00 zł / 0,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 11,00 zł / 2,20 zł
A może by tak uciec w świat kolorowanek, spotkać magiczne istoty, dać się porwać na statek piracki? A gdyby tak jeszcze dzisiaj po południu? Ta książka z kolorowankami jest wyjątkowo duża - jej wymiary to aż 30 x 30 cm! Dzięki temu, każda zawarta w niej ilustracja jest przepełniona detalami, każda strona opowiada własną, wyjątkową historię. Tematem przewodnim książki jest magia, fantazja, wyobraźnia. Przedstawione w niej obrazy to szalone marzenia i sny w postaci kolorowanek.

☞ rozmiar: 30 x 30 cm
☞ strony: 24
☞ papier niepowlekany, 120g
☞ kartki zadrukowane dwustronnie

WYSYŁKA

Produkty Anna Grunduls Design są wysyłane w ciągu 1-3 dni roboczych od złożenia zamówienia. Przewidywane terminy doręczenia:
☞ Polska: 3 dni robocze
☞ Warszawa: 2 dni robocze
☞ przesyłki zagraniczne, kraje europejskie: 3-14 dni roboczych

PRAWA AUTORSKIE

Zdjęcia oraz wszelkie grafiki wchodzące w skład produktu są objęte prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane bez pisemnej zgody właściciela.
© 2016, Anna Grunduls. Wszystkie prawa zastrzeżone.

TAGI: #ilustracja, #kolorowanki, #magia, #mamut
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Anna Grunduls Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top