DecoBazaar > Dodatki > Inne > EX LIBRIS STEMPEL DO KSIĄŻEK Z ULUBIONYM CYTATEM MOTTO (nr 5454906)

EX LIBRIS STEMPEL DO KSIĄŻEK Z ULUBIONYM CYTATEM MOTTO

Pliszka Rękoczyn

Cena: 87 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Dla tych, których szczególnie dotykają SŁOWA - ekslibris do książek z ulubionym fragmentem tekstu, cytatem, motto! Słowa, które lubisz, które Cię inspirują już zawsze możesz mieć przy sobie. To również miejsce na słowa, które chcesz podarować komuś bliskiemu. Ekslibris na dużym kwadratowym, drewnianym stemplu o wymiarach 70 mm x 70 mm. Do jego wykonania potrzebuję przesłany przez Ciebie tekst o optymalnej ilości znaków 188 - do maksymalnie 333 znaków.

Po zakupie prześlij mi również dane osoby, która będzie miała szczęście używać ekslibrisu. Termin realizacji wysyłki może wynieść około 10 dni - wysyłam produkt po około tygodniu od ostatecznej akceptacji projektu i zaksięgowaniu wpłaty. Przed realizacją przesyłam projekt do akceptacji. Gumka, na której grawerujemy tekst może być zielona, ponieważ najczęściej używamy gumy na bazie składników naturalnych - Eco Line Colop.

Do zamówienia załączam GRATIS opakowanie firmowe Pliszki na stempel , aby uniknąć jego zgniecenia wysyłam w formie rozłożonej - do samodzielnego składania. Pudełko prezentowe i do przechowywania, fasonowe eco z szarej tektury o wymiarach 11 cm x 14 cm x 8 cm - pomieści dwa stemple 70mm x 70mm ( ze względu na duże rozmiary samego stempla - w pudełku firmowym niestety nie mieści się wraz z nim poduszeczka).
Nie załączam poduszeczki z tuszem, jeśli jej potrzebujesz zerknij na dostępność w osobnej aukcji.

Zapraszam!

TAGI: #cytat, #czytanie, #książka, #stempel exlibris
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pliszka Rękoczyn

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top