1. DecoBazaar
  2.  > Torebki
  3.  > Plecaki
  4.  > Farm House (nr 5014985)

FARM HOUSE

NOSKA

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

“The farmer is more than just the person working in the fields and caring for his animals…no the farmer is much more. They are the one that feeds you."

Wymiary worka to 45 x 34 cm.

Materiał to 100% bawełna z autorską grafiką nadrukowaną cyfrowo. 

Ramiona worka to plecione liny bawełniane w kolorze naturalnym. 

Logo tłoczone jest w skórze garbowanej roślinnie. Skóra z czasem będzie zmieniać swój koloryt. 

Worek posiada wewnętrzną kieszonkę.


Zalecamy delikatne pranie w temperaturze 30°C. 
Prosimy nie suszyć na słońcu oraz nie używać środków zawierających wybielacze optyczne.
Użyta przez nas tkaniny i autorski nadruk wykończone są zgodnie za standardami OEKO-TEX® Standard 100 – Klasa I (najwyższa, dopuszczająca użytkowanie produktów przez dzieci).
Nie używamy tworzyw sztucznych.

TAGI: #bawełna 100%, #naturalny, #worek
NOSKA

Źródłem była potrzeba wolnych rąk i niczym nieskrępowanych ruchów oraz chęć posiadania blisko wszystkich skarbów dnia codziennego. Tę potrzebę połączyliśmy z pasją do natury, tworzenia i projektowania. Wierzymy, że rzeczy jakich na co dzień używamy mogą być ładne i funkcjonalne.

Noska jest wykonana z polskich materiałów przez lokalnych rzemieślników. Użyte przez nas tkaniny i autorski nadruk wykończone są zgodnie za standardami OEKO-TEX® Standard 100 – Klasa I (najwyższa, dopuszczająca użytkowanie produktów przez dzieci). Produkty z Kolekcji skórzanej wykonane są z polskiej skóry bydlęcej, wyprawionej garbnikami pochodzenia roślinnego.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy NOSKA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top