DecoBazaar > Sztuka > Rzeźba > Figurka porcelanowa, Pływaczka na basenie, Rzeźba (nr 4854312)

FIGURKA PORCELANOWA, PŁYWACZKA NA BASENIE, RZEŹBA

Pangzi Ceramics

Cena: 180 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 17,00 zł / 3,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 21,00 zł / 4,20 zł
Ta puszysta pani wybrała się na basen, żeby trochę popływać. Nie jest pewna swoich umiejętności, więc zabrała ze sobą śliczne koło ratunkowe. Nie wiem jednak, czy nie pozostanie dziś na brzegu, gdzie czuje się bezpieczniej… Mimo że jej rubensowskie kształty mogą sugerować żywiołowość, woda chyba nie jest jej żywiołem :)

Malutka, ale wyrazista postać pływaczki wykonana jest z wysokiej jakości porcelany (Bone China). Została wypalona w temperaturze 2220º F (1220º C). Jej wymiary to: 14 cm. Została subtelnie ozdobiona prawdziwym dwunastoprocentowym i ponownie wypalona w temperaturze 1526º F (830º C).
Każda zaprojektowana przeze mnie figurka składa się z wielu elementów. Wszystkie elementy (noga, ręka czy głowa) mają swój prototyp – model wyrzeźbiony precyzyjnie przeze mnie. Następnie wykonuję na niego formę, z której odlewane są poszczególne części ciała. Na koniec składam wszystko w jedną całość. To bardzo żmudna i misterna praca, ale jej efekty dają dużo radości i satysfakcji.

Obfite kształty pływaczki mogą przywodzić na myśl prehistoryczne figurki Wenus, jednak nowoczesna forma i materiał zbliżają ją bardziej do tradycyjnych, kolekcjonerskich figurek porcelanowych.

Pływaczka chętnie przysiądzie (czekając na kąpiel) na półce w twoim domu. Współczesny, a jednocześnie nawiązujący do tradycji projekt sprawia, że będzie się dobrze czuła i prezentowała w każdym wnętrzu. Może być też wspaniałym prezentem.

Uwaga! Ta sympatyczna wielbicielka kąpieli ma koleżanki. Na pewno ucieszyłoby ją towarzystwo, a Ty mógłbyś tworzyć piękną kolekcję :) Zachęcam do oglądania innych moich prac!

TAGI: #ceramika artystyczna, #dekoracja pokoju, #figurka porcelanowa, #rzeźba
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pangzi Ceramics

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top