DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Filiżanka espresso ostroga (nr 4901624)

FILIŻANKA ESPRESSO OSTROGA

Barbara Śniegula

Cena: 119 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Porcelanowa filiżanka do espresso z ostrogą malowaną prawdziwym złotem. Skutecznie wzmocni twoją aktywność na co dzień. Wyobraź sobie tylko jak pijąc z tej filiżanki mocną, aromatyczną kawę, niczym biały mustang, zrywasz się do dalszej drogi, nabierasz coraz większej prędkości i biegnąc przez życie, czujesz przyjemny wiatr we włosach. Podoba ci się? Nadaj swojemu życiu tempa! Espresso z ostrogami jest gotowe do wysyłki i czeka na Ciebie!
Z tą filiżanką każda kawa będzie ekscytująca!
Doskonały prezent dla dynamicznych osobowości i amatorów szybkiej jazdy.
poj.70ml
Ze względu na użyty metal szlachetny produkt nie może być wkładany do mikrofalówki. Zalecane jest mycie ręczne. Każdy przedmiot do wysyłki pakowany jest w oddzielne, ekologiczne pudełko z wełną drzewną jako wypełniaczem. Tak zabezpieczona porcelana nie jest narażona na uszkodzenia podczas transportu.

TAGI: #elegancka, #hand made, #od projektanta, #porcelana
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Barbara Śniegula

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top