DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Filiżanka na kawę z serii Zielona Wiosna (nr 5171734)

FILIŻANKA NA KAWĘ Z SERII ZIELONA WIOSNA

ArtMika

Cena: 89 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 18,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 26,00 zł / 5,20 zł
Filiżanka na kawę ArtMika z serii Zielona Wiosna to 100% praca ręczna. Każda z filiżanek posiada swój indywidualny kształt oraz unikatową kolorystykę spłynięcia szkliwa.

Wykonana z materiału ceramicznego: kamionka, wypalana w bardzo wysokiej temperaturze 1260C, co sprawia, że są solidne, trwałe i bezpieczne w kontakcie z żywnością.

Pojemność filiżanki to 180 ml ( wys. 7cm/ szer. 6,5cm ), spodek wys. do 3cm / szer. ok 9cm / dł. ok 12cm
Filiżanka razem ze spodkiem w komplecie.

Układ ścieków szkliwa może różnić się od prezentowanych zdjęć natomiast
kolorystyka i układ kolorów pozostaje nie zmieniony.
Czas oczekiwania na pracę może wzrosnąć do 3-5 dni roboczych ze względu na charakter pracy ręcznej.

TAGI: #filiżanka do kawy, #filiżanka na kawę, #prezent na ślub, #prezent ślubny
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ArtMika

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top