1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Fotografia
  4.  > fragment niebiesko zielony - 30x30 (nr 5542283)

FRAGMENT NIEBIESKO ZIELONY - 30X30

biała Kura

Cena: 100 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Abstrakcyjna fotografia 30x30 cm. Industrialny detal zamknięty w ciasnym zgeometryzowanym kadrze. Intensywny niebieski, błękitny i szaro zielony z widocznym fragmentem hydrauliki i burty na łodzi rybackiej.
Autorskie zdjęcia europejskiej architektury (przede wszystkim naznaczonego upływem czasu detalu architektonicznego) to część projektu fragmenty, wystawianego m.in. w galeriach w Krakowie, Raciborzu i Gliwicach.
Doskonale pasuje do nowoczesnych wnętrz w minimalistycznym lub skandynawskim stylu. Mocny, niebanalny akcent kolorystyczny zagra także we wnętrzu bardziej oficjalnym.

+ format 30x30cm
+ matowy papier fotograficzny wysokiej jakości
+ na odwrocie data i podpis autora
+ zapakowana w sztywną tekturową tubę, aby bezpiecznie przetrwał wysyłkę

Kupują Państwo samą fotografię, zdjęcia we wnętrzach mają tylko pokazać, jak mogłaby wyglądać oprawiona.

Proszę zaznaczyć, jeśli chcą Państwo otrzymać fotografię Z DODATKOWYM BIAŁYM MARGINESEM ułatwiającym oprawę.

Dostępny także w innych rozmiarach: 10x10, 15x15, 20x20, 40x40, 50x50, 60x60, 70x70 i 80x80cm oraz jako wydruk na PCV.
Można zamówić mailem (bialakura@onet.pl) lub przez wiadomość Decobazaar (zapytaj o szczegóły).

TAGI: #abstrakcja do salonu, #fotografia detal, #minimalizm, #urban industrial
biała Kura

Fragmenty, detale, zbliżenia. Chłodne kolory i spokojne, zamknięte kadry. Abstrakcyjne fotografie jako punkt wyjścia do tworzenia minimalistycznych grafik i mocnych kolorowych kolaży.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy biała Kura

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top