DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > GEOMETRIC I - plakat (basic) (nr 4967502)

GEOMETRIC I - PLAKAT (BASIC)

Ananas Project

W dniach 01.01.2018 - 28.03.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 28.03.2018.

Cena: 99 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Plakat (bez ramki) o wymiarach 50x70 cm , wydrukowany na dobrej jakości papierze (gramatura 180). Praca jest sygnowana własnoręcznie na rewersie, każda ma swój indywidualny numer. Seria jest limitowana. Inne rozmiary plakatów znajdą Państwo wśród moich innych prac. Plakaty Geometric II i III nie należą do zestawu, są użyte poglądowo, można je kupić osobno. Jest możliwość zakupu także oprawionego plakatu, w tym celu proszę o kontakt przez zakładkę "kontakt z projektantem". Zapraszam!

TAGI: #obrazek, #plakat, #print, #ramka
Ananas Project

Ananas Project - wyróżnia nas filozofia projektowa -połaczenie puryzmu, minimalizmu i zwariowanej dekoracyjności. Nie chcemy nudzić kolejnymi wnętrzami jak z żurnala, czy ubraniami z szarych dresów. Chcemy pobudzać. Rozweselać. A czasem prowokować!!!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ananas Project

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top