1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria vintage
  3.  > Naszyjniki i wisiory
  4.  > Geometryczny komplet z hematytu (nr 6613331)

GEOMETRYCZNY KOMPLET Z HEMATYTU

ElleLaBelle

Cena: 120 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 20,00 zł / 4,00 zł
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Cudny komplet z hematytu.
* * *
Hematyt jest kamieniem półszlachetnym o dużym znaczeniu kolekcjonerskim. Swoją nazwę zawdzięcza słowu, które pochodzi z języka greckiego – "haema" znaczy w nim "krew", a "haimatites" – "krwisty". Nazwa tego minerału nie bez powodu związana jest z krwią. Po sproszkowaniu uzyskuje on kolor czerwony, a w cienkich blaszkach można zaobserwować czerwone prześwity. Inną nazwą określającą ten niezwykły minerał jest "błyszcz żelaza". Inne określenia opisujące ten kamień to "krwawnik", "krwawy kamień". Mimo iż według wierzeń ezoterycznych kamień ten ma niezwykle pozytywny wpływ na wszystko, co jest związane w organizmie z krwią, nie był w czasach starożytnych popularny w świecie jubilerskim. W starożytnym Babilonie był kamieniem wojowników. Symbolizował siłę i wierność wyznawanym zasadom. Najczęściej w dawnych czasach sięgano po niego w średniowieczu — do tworzenia pieczęci, czy pierścieni. Przypisuje mu się taki wpływ na osoby korzystające z jego mocy:
łatwia kontakty z ludźmi i pomaga zjednać sobie grono przyjaciół
pomaga realizować postawione sobie cele.
ułatwia pokonywanie życiowych trudności i dodaje sił witalnych.
hematyt dobrze wpływa na procesy myślowe, pamięć i wykonywanie zadań logicznych.
A takie ma ponoć właściwości lecznicze: ułatwia wchłanianie żelaza, co jest szczególnie ważne w przypadku skurczów mięśni i anemii. Wspomaga pracę nerek i leczenie chorób pęcherza moczowego. Pomaga przy dolegliwościach i bólach kręgosłupa. Pomocny przy bezsenności i zespole przewlekłego zmęczenia.
* * *
Także, jeśli ktoś potrzebuje wsparcia tego minerału, to komplet ów na pewnie spełni oczekiwania a mało tego, będzie po prostu pięknym dodatkiem biżuteryjnym.
* * *
Komplet wykonano ze szlifowanego i polerowanego hematytu.
* * *
Naszyjnik i klipsy pochodzą z lat 70/80. Zachowane idealnie.
* * *
Naszyjnik 50 cm
Klipsy 1,7 cm x 1,7 cm

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Biżuteria zostanie pięknie zapakowana i wysłana do Państwa bezpieczną przesyłką. *** Zapraszam do obejrzenia pozostałych ofert.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #klipsy vintage na prezent, #klipsy z hematytu, #naszyjnik vintage na prezent, #naszyjnik z hematytu
ElleLaBelle

Diabeł tkwi w szczegółach i ubiera się u Prady :)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ElleLaBelle

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top