1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Ginkgo - naszyjnik z prawdziwym liściem miłorzębu (nr 6094594)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

GINKGO - NASZYJNIK Z PRAWDZIWYM LIŚCIEM MIŁORZĘBU

Pociecha Jewelry

Cena: 82 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Niezwykły naszyjnik z wisiorem pochodzący z kolekcji " Biżuterii botanicznej"
Wisior stanowi prawdziwy liść zamknięty w miedzi. Roślina pokryta galwanicznie czystą miedzią patynowaną na antyczny kolor. Całość przecierana miejscami i polerowana co pięknie wydobyło prawdziwą fakturę liścia. Roślina jest trwała i twarda, jednak zachowała naturalną fakturę. Wymiary wisiora to ok. 6,7 x 5,5 cm. Liść naturalnie wygięty, zostawiłam go w formie w takiej jak zaschnął.
Wisior zwieszony na sznurku jubilerskim zaopatrzonym w ręcznie robione zapięcie.
Zapakowany ozdobnie gotowy na prezent. W mojej galerii znajdziesz także większy liść miłorzębu oraz inne rośliny zamknięte w miedzi.
Idealny prezent dla osób kochających naturę.

TAGI: #biżuteria botaniczna, #galwanizowany liść, #liść miłorzębu, #naszyjnik z liściem
Pociecha Jewelry

Pociecha Jewelry to biżuteria w antycznym stylu z miedzi i kamieni , inspirowana dalekimi podróżami, minionymi epokami, a czasem szelestem liści. Każdy znajdzie tutaj coś wyjątkowego - biżuterię opowiadającą baśnie i zapomniane legendy. Chcesz je poznać?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pociecha Jewelry

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top