1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i ozdoby
  4.  > GIRLANDA ŚWIETLNA 012 - 20 lampek małych (nr 4202963)
Poradnik prezentowy na Święta 2018

GIRLANDA ŚWIETLNA 012 - 20 LAMPEK MAŁYCH

KAKAZU

W dniach 02.11.2018 - 30.11.2018 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 30.11.2018.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Piękna i subtelna forma oraz łagodne i nastrojowe światło lampionów to idealny pomysł na oświetlenia i przyozdobienia pokoju dziecięcego oraz każdego innego pomieszczenia.

Girlanda składa się z 20 ażurowych kul oraz oprawy w postaci sznura świetlówek tradycyjnych zasilanego prądem.

Wykonanie:
- kule: kulki ażurowe bawełniane, ręcznie wykonane z odzyskanej nici bawełnianej
- oprawa: sznur 20 świetlówek tradycyjnych

Wymiary:
- kule o średnicy około 6-7cm
- długość sznura w obwodzie: 300 cm

Kolor:
- turkus zielony, fiołek, jasny błękit
- światło : białe, sznur: przezroczysty

Alternatywne kolory:
- możliwość zamówienia w jednym kolorze lub dowolnie wybranym zestawie kolorystycznym (paleta dostępnych kolorów na załączonym zdjęciu).
Przed zakupem proszę upewnić się o dostępności wybranych z palety kolorów.

Uwaga: lampki na zdjęciach to lampki większe, 10cm, przerwy między nimi będa więc nieco większe !!!

G O R Ą C O Z A C H Ę C A M Y ! ! ! G O R Ą C O P O L E C A M Y ! ! !
KAKAZU

REDUCE REUSE RECYCLE we wzornictwie i wnętrzu! Zabawa w coś nowego ze starego, coś pięknego z już naruszonego, coś przyjaznego dla każdego i wszystkiego, a głównie środowiska! Odgrzebujemy, projektujemy i przerabiamy rzeczy by ‘rozbłysły’ nowym światłem i zachwyciły formą!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top