1. DecoBazaar
  2.  > Ubrania
  3.  > Bielizna
  4.  > góralskie skarpety wełniane (nr 6522682)

GÓRALSKIE SKARPETY WEŁNIANE

Leluja

Cena: 50 zł

Dostępnych: 15 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 33,00 zł / 6,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 4 dni roboczych
Ciepłe skarpety plecione z prawdziwej owczej wełny, prosto spod samiućkik Tater :)

Oczywiście, jest prawdą, że ten gatunek wełny jest specyficzny, jeśli chodzi o strukturę. Ale nie musi to oznaczać, że nosząc wełniane ubrania spełniać zacznie się nasz największy koszmar z dzieciństwa. Wełna łaskocze, ale jest to kwestia przyzwyczajenia się. Dodatkowym plusem skarpet jest ich pozytywny wpływ na zdrowie(!) poprzez pobudzanie receptorów znajdujących się na stopach, które zaś odpowiadają za prawidłowe działanie wielu organów.

Dostępne kolory: biały, szary.
Jeśli zależy Ci na konkretnym wzorze - napisz w uwagach do zamówienia. W przypadku braku uwag wysyłam skarpety losowo.

ROZMIAR: ONESIZE

TAGI: #skarpetki, #skarpety wełniane, #skarpety zimowe, #wełna owcza
Bielizna damska, Bielizna korygująca, Bielizna damska koronkowa
Leluja

Miłość do góralszczyzny i rękodzieła sprawiła, że powołana do życia została Leluja – ekskluzywna marka dla Góralek kochających kulturę, a równocześnie podążających zgodnie z aktualnymi trendami modowymi. Wraz z rozkwitem Leluji, okazało się, że nie tylko rodowite mieszkanki Podhala lubują się w regionalnych wzorach. Stąd też kolekcja ubrań dla Kobiet "ze świata", które swoim strojem i szykiem pragną zaakcentować miłość do folkloru. Wyjątkowość i unikatowość każdego z produktów podkreśla urodę i sprawia, że każda z lelujowych Klientek zachwyca i czuje się najpiękniejszą kobietą na świecie. Wszystkie ubrania tworzone są własnoręcznie przez Asię Kowal - Góralkę, pochodzącą z spod samiućkik Tater - z serca Zakopanego.

Mam nadzieję, że w moim szyciowym, regionalnym świecie czujesz się dobrze! Nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić do pozostania tu na dłużej i zaprosić do kontaktu!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Leluja

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top