DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > GÓRY PLAKAT GRAFICZNY (nr 4485709)
Dzień Babci

GÓRY PLAKAT GRAFICZNY

Hail of Whales

Cena: 80 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 65,00 zł / 13,00 zł
Piękny autorski plakat z geometrycznym wzorem na tle mglistych gór.
Idealnie wpasuje się w otoczenie miłośników geometrycznej prostoty.
Wydruk w formacie 50 cm x 50 cm na papierze o gramaturze 130 g - odpowiednio sztywnym aby ułatwić estetyczne oprawienie oraz bezpieczne zwinięcie w trakcie
transportu.
Cena dotyczy wydruku - bez ramki.
Istnieje możliwość zamówienia grafiki w mniejszym formacie w niższej cenie.

TAGI: #biało czarne, #plakat góry, #styl industrialny, #styl skandynawski
Hail of Whales

Hail Of Whales to kreatywna zabawa grafiką, która może odmienić każde wnętrze.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Hail of Whales

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top