1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > GRAFIKA 13 - ryby (nr 5964651)

GRAFIKA 13 - RYBY

Maja Gajewska

W dniach 19.10.2021 - 26.10.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 26.10.2021.

Cena: 149 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 18,00 zł
Paczkomat InPost: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 55,00 zł / 11,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Dla miłośników morza - akcent marynistyczny w minimalistycznym wydaniu.

Grafika wykonana techniką mieszaną (giclée+rysunek isografem) na białym, matowym o lekko fakturowanej powierzchni, graficznym papierze Canson 160g. Format 30x21 cm.
Praca jest oprawiona - czarna, aluminiowa, satynowa rama oraz grafitowe passe partout. Praca gotowa do powieszenia na ścianie.

W autorskich grafikach widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Spokój białego, uzupełnia się idealnie z elegancją czarnego. Nieustająco jest to połączenie modne, a czarno-białe wykończenia wnętrza wyglądają bardzo efektownie, ocieplając puste ściany minimalistycznych, eklektycznych czy loftowych powierzchni. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć również inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze, czy też dziecięcym świecie. Unikalna kreska została dostrzeżona przez pracownie architektoniczne oraz dekoratorów wnętrz, którzy chętnie sięgają po grafiki w swoich projektach.

PUBLIKACJE PRASOWE:
Cztery Kąty 2017/07 - "Nowa droga życia"
ELLE Decoration - 2/2017 - "Po Drodze ze Sztuką"
Własny Dom 2017/01 z konceptem - artykuł "Piękno w domu"
Homebook Design 2015 - NA NO WO Architekci
M jak Mieszkanie 12(191) 2015 - "Spełnienie marzeń"
SIMPLICITE.PL - "Gdzie kupić czarno-białe obrazy, plakaty, grafiki?"

Na zamówienie dostępne również większe formaty.

TAGI: #grafika do salonu, #natura, #sztuka nowoczesna, #zwierzęcy wzór
Maja Gajewska

Maja Gajewska - ur. w 1982 r. w Łodzi, absolwentka wrocławskiej ASP (2001-2006), obroniła tytuł magistra na wydziale Grafiki (2006).

Artystka tworzy w obrębie malarstwa olejnego, grafiki i rysunku. Jej malarstwo cechuje poszukiwanie nowych form, linii i plam barwnych. Odrzuca figuratywność na rzecz wewnętrznej konstrukcji i ekspresji. Obrazy olejne powstają ze zderzenia kolorów, kształtów i linii. Duże znaczenie ma również sama struktura i gęstość farby. Artystka wielokrotnie wraca do tych samych tematów, odkrywając w dobrze znanym kolorze i plamie barwnej nowe aspekty.
W przypadku grafik, widoczne jest minimalistyczne podejście do formy i koloru. Większość prac przedstawia relacje międzyludzkie w oszczędnym i nieco enigmatycznym stylu. W wielu z nich możemy odnaleźć inspiracje kształtami zaobserwowanymi w naturze. Unikalna kreska w grafikach została dostrzeżona przez pracownie architektoniczne oraz projektantów wnętrz.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Maja Gajewska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top