1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Grafika Folk PARZENICA I KURCZAKI (nr 5444804)

GRAFIKA FOLK PARZENICA I KURCZAKI

Justyna Szewczyk-Iwan

Cena: 49 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Autorska grafika dostępna jest w wymiarze: 20x20cm i jest oprawiona w drewnianą ramkę z passe oraz szybką. Ramka dostępna w kolorze czarnym oraz pomarańczowym. Całość (grafika+ ramka) ma wymiar 30x30 cm. Z tyłu posiada zawieszkę. Gramatura papieru to 200 g/m2. Grafika jest drukowana na drukarce laserowej.
Grafika przedstawia autorski wzór inspirowany polską sztuką ludową oraz Podhalem. Grafika łączy tradycję z nowoczesnością, stanowi połączenie motywów łowickich, kaszubskich z elementami wzorów z regionu Podhala. Grafika tworzy oryginalny układ graficzny.

Po zakupie proszę o wybranie koloru ramki: czarny lub pomarańczowy.

Wzór jest chroniony prawami autorskimi. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie go jest zabronione.

TAGI: #dekoracja wnętrz, #design, #folk, #grafika
Justyna Szewczyk-Iwan

Produkty inspirowane sztuką ludową oraz Podhalem.
Autorskie wzory, nadruki oraz ręcznie malowane tekstylia i odzież, projekty na indywidualne zamówienie.
Kubki, filiżanki, ręcznie malowane szkło:kieliszki, misy, haft na tekstyliach, koszulki, grafiki, ręcznie malowane obrazy i wiele innych.
Wzory są objęte prawem autorskim oraz ochroną wartości intelektualnej w Urzędzie Patentowym.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Justyna Szewczyk-Iwan

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top