DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > grafika - linoryt - BLASK KSIĘŻYCA (nr 4202905)

GRAFIKA - LINORYT - BLASK KSIĘŻYCA

Artur Goliński

Cena: 240 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Odbitka na papierze z matryc opracowanych w technikach druku wypukłego (linoryt).
Sygnowana, bez oprawy, z marginesem (rozmiar papieru to 70x50cm).
Wymiary odbitki: 60x40cm
Rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od przedstawianego na zdjęciu, co może być spowodowane różnymi ustawieniami monitorów.

Linoryt - technika druku wypukłego. Na powierzchnię matrycy z linoleum nanosi się rysunek, który później wycina się za pomocą różnego rodzaju noży i dłut. Wypukłe części matrycy pokrywa się farbą graficzną, nakłada papier i odbija na prasie graficznej.

TAGI: #człowiek, #kolorowy, #kwiaty, #słońce
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Artur Goliński

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top