1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Grafika "Wielkie WU" A3 (nr 5953134)

GRAFIKA "WIELKIE WU" A3

pani Tomaszewska

Cena: 60 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 5,00 zł / 1,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Orlen Paczka: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ten rysunek stworzyłam z myślą o imionach które zaczynają się na literę W oraz Wielkich i Ważnych Wydarzeniach takich jak np. Wesołe Wesele, Wielka Wycieczka albo Ważne Wydarzenie.

Sprawy techniczne:
Grafika komputerowa, wydruk cyfrowy wysokiej jakości, na papierze 250 g/m.
Każdy egzemplarz jest sygnowany przez autorkę.
Rozmiar A3 - szerokość: 42 cm wysokość:29,7 cm.
Najlepiej wygląda w ramce z Ikea z serii Fiskbo.
Grafika bez ramki

Możliwość zamówienia prac w innym rozmiarze.
Grafika do samodzielnej oprawy,bez ramki. Zapakowana przez sprytnych pomocników w kartonową tubę.

TAGI: #humor, #urodziny dziecka, #wesele, #wojtek
pani Tomaszewska

Do kreski kreska rysuje pani Tomaszewska. Galeria Czarnego humoru.Pani Tomaszewska bacznie obserwuje a potem pilnie rysuje.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pani Tomaszewska

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top