1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Halloween
  4.  > Halloween Romance (nr 6067620)

HALLOWEEN ROMANCE

farsz

Cena: 119 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Nasze kolejne upiorne dzieło, tym razem bardziej romantyczne.
Uwity z wikliny malowanej na czarno, przyozdobiony zatrwianem z własnej uprawy.

Wianek po halloween może stać się wiankiem całorocznym, wystarczy, żw zdejmiesz czaszkę i pajęczyne :)

Dostępne tylko 4 egzemplarze tego paskudnego wianka!

Wszystkie nasze wianki są wieloletnie – jeśli odpowiednio o nie dbasz, będą cieszyły oko długie lata. Wyplatane i przyozdabiane są w 100% ręcznie, dzięki czemu każdy wianek jest niepowtarzalny i może różnić się delikatnie od przedstawionego na zdjęciu.

Wszystkie nasze przesyłki wysyłamy ubezpieczonymi paczkami z opcją "OSTROŻNIE".

TAGI: #czaszki, #halloween, #jesienny, #wianek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy farsz

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top