DecoBazaar > Dziecko > Zabawki > Hand made, Miś Szymuś, szyty ręcznie, unikalny, zabawka, Przytul misie (nr 5391093)

HAND MADE, MIŚ SZYMUŚ, SZYTY RĘCZNIE, UNIKALNY, ZABAWKA, PRZYTUL MISIE

Przytul_misie

Cena: 220 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Miś wykonany z materiału posiadającego certyfikat "Przyjazny dla człowieka". Ruchome rączki, nóżki i główka. Ubranko zdejmowane. Ubranko zawiera: sweterek, spodenki, kurteczkę, czapkę, szalik i rękawiczki.

Więc.. nie czekaj, tylko PRZYGARNIJ MISIA SZYMUSIA

Miś
Szymuś

Lubi długie spacery w zimowe dni
i bawić się na śniegu. Dlatego ma
takie cieplutkie ubranko. Może
pobawicie się razem?:)

Miś Szymuś jak siedzi ma 18 cm, jak stoi 20 cm
ZAPRASZAM DO ZAKUPU :)

TAGI: #maskotka, #miś, #pluszak, #zabawka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Przytul_misie

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top