DecoBazaar > Biżuteria > Broszki i przypinki > Humanoid w ciąży (nr 4706890)

HUMANOID W CIĄŻY

Loobeensky

Cena: 98 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 14,00 zł / 2,80 zł
Humanoid ma swój początek w ręcznie robionej przeze mnie formie z żywicy. Odciśnięty w niej element z masy polimerowej był następnie wypiekany, inkrustowany ciemniejszym odcieniem masy i pieczony ponownie, po czym szlifowany ręcznie; podobnemu procesowi poddano brzuch oraz piersi. Reszta ciała Humanoida to cieniutki płatek formowanej autorskim sposobem masy polimerowej, ustabilizowany grubym oraz cienkim filcem; podstawa to także polimery. Całość mierzy 12cm x 4,5cm i nada się równie dobrze do noszenia, jak i oprawy.

TAGI: #filc, #kolorowa, #loobeensky, #masa polimerowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Loobeensky

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top