DecoBazaar > Dom > Ceramika i porcelana > Imbryk na kawę lub herbatę 2L z serii Magia (nr 4053733)
Dzień Babci

IMBRYK NA KAWĘ LUB HERBATĘ 2L Z SERII MAGIA

ArtMika

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duży imbryk ArtMika to 100% praca ręczna wykonana z miłości do koloru.

Nietypowe kolory sprawiają, że jest on wspaniałą ozdobą Twojego stołu.
To praca unikatowa, w której jako autorka pozostawiłam cząstkę siebie.

Wykonany z kamionki.
Pojemność to 1800-2000 ml - idealnie starczy dla 4 lub 6 osób.

Układ ścieków szkliwa może różnić się od prezentowanych zdjęć, kolorystyka pozostaje nie zmieniona. Czas oczekiwania na pracę może wzrosnąć ze względu na charakter pracy ręcznej.

TAGI: #dzbanek, #herbata, #imbryk, #kawa z mlekiem
ArtMika

ArtMika to ceramika artystyczno - użytkowa i biżuteria Matyldy Miki. W moich pracach staram się zachowywać cząstkę mojej duszy, bo kocham ceramikę i twórczość. Uwielbiam w ceramice niesamowitą możliwość kształtu oraz jestem zauroczona nieskończoną kolorystyką szkliw.
Zapraszam do magii kolorów ;-)
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ArtMika

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top