DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Industrialne Hairpin legs (nr 5541565)

INDUSTRIALNE HAIRPIN LEGS

Patykiem Pisane

Cena: 40 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Industrialne Hairpin legs
Metalowe nogi Hairpin legs to idealna składowa niebanalnych, designerskich mebli: stołów, stolików kawowych, komód. drewnianych blatów.

Nadadzą Twojemu wnętrzu industrialnego klimatu!

Hairpin legs zostały wykonane z pręta gładkiego stalowego o średnicy 12 mm, oraz podstawy z płaskownika 160x30x4mm z 3 otworami mocującymi 5mm.
Połączenie pręta z płaskownikiem jest bardzo estetyczne- nie widać spawu.

Rozmiary nóżek możemy wykonać według indywidualnych preferencji do max 70 cm.
W dowolnym kolorze.

Cena dotyczy nogi 43 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #metal, #noga meblowa, #stal
Patykiem Pisane

Zabawa formą, kształtem I kolorem.
Tak powstała pracownia Patykiem Pisane.. Gdzie stawiamy na oryginalność, nieszablonowość, kolor i kształt. Każdy proces twórczy jest dla Nas niesamowitą przygodą!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Patykiem Pisane

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top