DecoBazaar > Dziecko > Akcesoria > Jankowy EXLIBRIS stempel CZTERY KOŁA 3 wzory (nr 5146914)

JANKOWY EXLIBRIS STEMPEL CZTERY KOŁA 3 WZORY

Pliszka Rękoczyn

Cena: 77 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 13,00 zł / 2,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 30,00 zł / 6,00 zł
"Każdy ma jakiegoś bzika..." nogi, dwa koła, cztery koła, skrzydła... coś dla większych Jaśków - seria Jankowe ekslibrisy. Przedmiotem sprzedaży jest personalizowany ekslibris projektu Pliszka Rękoczyn z serii JANKOWE EKSLIBRISY - CZTERY KOŁA z samochodowym motywem do wyboru.

Motyw z ulubionym hobby zindywidualizuje Twoją bibliotekę, a pożyczonej książce pomoże wrócić do księgozbioru. Kapitalny prezent dla każdego mola książkowego. Wzór ekslibrisu 2. i 3. wysyłam na drewnianym stemplu o średnicy 60 mm i wzór 1. na stemplu 45 mm.
Przy zamówieniu wybierz jeden z trzech wzorów. Przedmiot jest indywidualizowany, więc prześlij także dane szczęściarza, który będzie używał stempla.
Personalizacja sprawia że produkt jest zamawiany specjalnie dla Ciebie, proszę o cierpliwość termin realizacji wynosi 7-10 dni.
Nie załączam poduszeczki z tuszem, jeśli jej potrzebujesz zerknij na dostępność w osobnej aukcji.
Chociaż sprawia radość, produkt nie jest zabawką.

Opakowanie firmowe Pliszki na stempel załączam GRATIS do zamówienia, aby uniknąć jego zgniecenia wysyłam w formie rozłożonej - do samodzielnego składania. Pudełko prezentowe i do przechowywania, fasonowe eco z szarej tektury o wymiarach 11 cm x 14 cm x 8 cm - pomieści dwa stemple o średnicy 60 mm oraz dedykowaną do nich poduszeczkę z tuszem.

Zapraszam!

TAGI: #ex libris, #książka, #retro, #samochód
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pliszka Rękoczyn

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top