1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > JEŻ - plakat 30x40 (nr 6006133)

JEŻ - PLAKAT 30X40

Sen Studio

Cena: 48 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 62,00 zł / 12,40 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Projekt autorski - Dagmara Sen; wydruk na wysokiej jakości papierze 180 g, sygnowany.
Wymiary: 30x40 cm.
Zaprojektowany i wykonany w Polsce.

Plakat sprzedawany bez ramki,
wysyłany w tubie zabezpieczającej przed uszkodzeniem podczas transportu.JEŻ - LS004
Pan Jeżyk spogląda figlarnie zza kolczastej grzywki i obiecuje, że nie ukłuje żadnego z Twoich gości.********* UWAGA:
Plakat wyślemy w 5 dni roboczych (przy naszych produktach jest informacja o 20 dniach ze względu na zaproszenia ślubne, których wykonanie zajmuje więcej czasu).

TAGI: #jeż, #jeżyk, #plakat, #skandynawski
Sen Studio

Sen Studio to miejsce, gdzie znajdziesz przedmioty z reprodukcjami autorskich, ręcznie malowanych ilustracji. Tworzę plakaty, kartki, zaproszenia ślubne, notesy, książki i wszystko, co kreatywne.

Projekty Sen Studio cieszą ludzi w Polsce i za granicą (m.in. we Francji, Kanadzie i Indiach). Uwielbiam sprawiać, że Wasze mieszkania, śluby i biznesy mają piękną, oryginalną oprawę graficzną!
Wierzę, że piękne przedmioty posiadają moc tworzenia dobrej atmosfery oraz poprawiania nastroju.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sen Studio

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top