1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Wisiorki
  4.  > Kapelusz Szalonego Kapelusznika - niezwykły wisior (nr 6790386)
Poradnik prezentowy na Święta 2022

KAPELUSZ SZALONEGO KAPELUSZNIKA - NIEZWYKŁY WISIOR

Langner Design

W dniach 20.12.2022 - 03.01.2023 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 03.01.2023.

Cena: 269 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Kapelusz Szalonego Kapelusznika z "Alicji w Krainie Czarów". Wykonany całkowicie ręcznie żmudnymi technikami złotniczymi. Użyte materiały to miedź, mosiądz i srebro z recyklingu. Naturalna oksyda ogniowa, której kolor będzie się zmieniał z czasem. Do kontroli nad czystością wyrobu i indywidualnego jego "malowania", otrzymujesz w gratisie pasek włókniny ściernej oraz piankowy pilnik.

Szalony Kapelusznik jest jedną z kultowych postaci w powieści "Alicja w Krainie Czarów" (a jaka nie jest?;) Charakterystycznym elementem kapelusza, czy raczej w nim, jest karteczka założona za opaskę. Jest to metka z ceną (kapelusznik był sprzedawcą kapeluszy i w ten sposób reklamował swoje produkty). Cena tego kapelusza to 10 szylingów i 6 pensów, później stała się datą obchodów Dnia Szalonego Kapelusznika - 6 października. Jego kapelusz pojawia się w twórczości wielu artystów czy w pop kulturze a nawet jako element dekoracyjny i biżuteryjny. Szalony Kapelusznik to postać z szesnastu typów osobowości w MBTI oznaczona jako ESFP (ang. Extravert, Sensing, Feeling, Perception czyli Ekstrawersja, Poznanie, Odczuwanie, Obserwacja).

ESFP są osobami towarzyskimi, przyjaznymi i tolerancyjnymi. Kochają ludzi i uwielbiają nowe doświadczenia. Są żywiołowi i zabawni. Lubią być w centrum zainteresowania. Żyją chwilą teraźniejszą, starając się uczynić swoje życie ciekawym i ekscytującym.

ESFP posiadają bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i w sytuacjach konfliktowych często pełnią rolę rozjemców. Łatwo się solidaryzują i okazują troskę o innych ludzi. Z reguły są ludźmi szczodrymi i serdecznymi. Są bardzo spostrzegawczy w relacjach międzyludzkich i nierzadko szybciej niż inni wyczuwają, gdy coś jest nie tak. Reagują, wychodząc naprzeciw potrzebie, i w serdeczny sposób wyrażając swoją troskę. Mogą nie być najlepszymi życiowymi doradcami, ponieważ nie lubią teoretyzować i planować, ale nie zawodzą, jeżeli chodzi o okazywanie troski w praktyczny sposób.

ESFP są bez wątpienia spontanicznymi i optymistycznymi ludźmi. Lubią dobrą zabawę. Gdy osoby tego typu rozwijają swoją zdolność do podejmowania decyzji w oparciu o racjonalny proces myślowy (a nie tylko odczucia), często skutek jest taki, że zaczynają większą wagę przykładać do natychmiastowego spełnienia aniżeli powinności i zobowiązania. Mogą też unikać rozważania długoterminowych skutków swoich decyzji.

Dla ESFP, cały świat jest jedną wielką sceną teatralną. Uwielbiają być w centrum i uwielbiają występować przed innymi. Ciągle odgrywają jakąś rolę, starając się zabawiać innych. Lubią działać pobudzająco na zmysły i są w tym bardzo dobrzy. Niczego nie pragnęliby bardziej, jak tylko żeby życie było nieustającą imprezą, na której oni pełnią rolę zabawnego i kochającego gospodarza.

ESFP kochają ludzi i wszyscy kochają ESFP. Jednym z ich największych darów jest ich bezwarunkowa akceptacja i tolerancyjność wobec innych ludzi. Są osobami entuzjastycznymi i szczerze lubią niemal wszystkich. ESFP nigdy nie zawodzą w okazywaniu ciepła i wielkoduszności wobec swoich przyjaciół, a jako takich traktują niemal wszystkich. ESFP potrafią jednak wyrobić sobie bardzo silne zdanie o osobie, która stanie przeciwko nim, i są wtedy zdolni do głębokiej antypatii.

Pod wpływem stresu ESFP często czują się przytłoczeni negatywnymi myślami. Ponieważ są ludźmi optymistycznymi, którzy żyją w świecie możliwości, starają się unikać myślenia w ten sposób. Chcąc zwalczyć te negatywne myśli, ESFP często uciekają się do prostych, uniwersalnych wytłumaczeń. Te proste wytłumaczenia mogą być mniej lub bardziej zgodne z prawdą, ale spełniają swoją rolę, pozwalając ESFP zapomnieć o problemie.

ESFP są z reguły bardzo praktycznymi ludźmi, pomimo że nienawidzą struktur i nienawidzą rutyny. Lubią rzucać się w wir wydarzeń, ufając swojej zdolności do improwizowania w każdej sytuacji. Uczą się najlepiej poprzez doświadczenie zamiast studiowanie suchej teorii. Teoretyzowanie nie jest ich mocną stroną. ESFP, którzy nie rozwinęli swojej zdolności do gromadzenia informacji w sposób intuicyjny (aniżeli tylko poznawczy), mogą unikać sytuacji wymagających teoretyzowania, sytuacji bardzo złożonych albo niejednoznacznych. Z tego powodu ESFP mają często trudności w szkole. Z drugiej strony uczą się bardzo szybko, gdy pozwala im się uczyć od innych albo poprzez próbowanie wszystkiego samemu.

ESFP bardzo wysoce cenią estetykę i piękno. Mają świetne poczucie zagospodarowania przestrzennego. Jeżeli mają ku temu środki, to często wchodzą w posiadanie wielu przedmiotów o wartości estetycznej, a ich domy są pięknie umeblowane. Lubią rzeczy bardziej wyrafinowane, takie jak dobre jedzenie albo dobre wino.

ESFP świetnie sprawdzają się w zespole. Rzadko narzekają albo robią problemy, a jednocześnie wytwarzają bardzo zabawną atmosferę. Mają możliwość odniesienia największego sukcesu w pracy, która pozwala im wykorzystywać ich świetne zdolności interpersonalne i zdolność do wprowadzania pomysłów w życie. Ponieważ lubią spontaniczność i nowe doświadczenia, wybierając karierę, powinni decydować się na zajęcia oferujące dużą różnorodność i wymagające kontaktów z innymi.

ESFP lubią nawiązywać zażyłe relacje z innymi. Ich relacje z małymi dziećmi i zwierzętami często cechuje zażyłość nieosiągalna dla innych typów osobowości. Bardzo cenią też piękno przyrody.

ESFP kochają życie i wiedzą, jak się dobrze bawić. Lubią wciągać w tę zabawę innych. Z reguły wszyscy lubią z nimi przebywać. Są elastyczni, szybko dostosowują się do każdej sytuacji. Szczerze się przejmują innymi, są ciepli i serdeczni. Mają niezwykłą umiejętność czynienia ze wszystkiego dobrej zabawy, ale muszą uważać na pułapki, związane z życiem tylko i wyłącznie chwilą obecną. *

*WIKIPEDIA

Wymiary kapelusza (bez zawieszki):

Średnica ronda ok. 34mm

Średnica główki góra ok. 24mm

Średnica główki dół ok.19mm

Rozmiar (czyli średnica wewnętrzna) ok. 17mm

Kupujesz egzemplarz przedstawiony na zdjęciach. Wszelkie rozlania lutów, ślady po pilniku i inne "niedoskonałości" są zamierzone.

W gratisie również sznurek jubilerski do ręcznego wiązania o długości ok. 90cm.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
UWAGA! W okresie przedświątecznym, od dnia 29.11.2022 do dnia 19.12.2022 do każdego zamówienia dokładam gratis w postaci wyrobu z mojej kolekcji lub spoza niej. Wartość gratisu zależy od kwoty zamówienia, jednak nie będzie mniejsza niż 40zł. Wyrób nie będzie w żaden sposób uszkodzony czy nieatrakcyjny.

TAGI: #alicja w krainie czarów, #ekstrawagancja, #kapelusz, #prezent
Langner Design

Biżuteria artystyczna (dyplom artysty jubilera) wykonywana tradycyjnymi metodami złotniczymi z uwzględnieniem nowoczesnych metod oraz technik własnych. Wyroby wykonywane są z jubilerską dokładnością. Gra kolorów, faktur, różnorodność materiałów i własne spojrzenie.
Tworzę pojedyncze, unikatowe prace lub krótkie serie. Nie składam wyrobów z kupowanych elementów, nie stosuję wielkoseryjnej produkcji (np odlewy) wszystko jest ręcznie wykonane przeze mnie. Kupujesz wyroby unikatowe.
Jeśli masz jakieś pytania do mnie, to pisz.
Kolory wyrobów oraz ich jasność na zdjęciu mogą nieco się różnić w rzeczywistości, w zależności od ustawień monitora lub oświetlenia, w jakim wyrób jest aktualnie oglądany.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, min. jako podmiot zwolniony z VAT oraz z obowiązku posiadania kasy fiskalnej, nie wystawiam paragonów fiskalnych. Na życzenie mogę wypisać paragon ręcznie (z pieczątką).

Wyroby pakowane są prezentowo (pudełko, woreczek lub koperta - losowo)....
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Langner Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top