1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Szkło
  4.  > Karafka KULTOWE FORMY do wina, wody, soku (nr 6052699)

KARAFKA KULTOWE FORMY DO WINA, WODY, SOKU

Sebastian Pietkiewicz

Cena: 382 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 190,00 zł / 38,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Kultowe formy....
To kształty, które znamy. Pół żartem, pół serio nawiązują do form klasycznych polskich opakowań szklanych z przeszłości. Butelka na mleko, piwo czy wódkę. A może słoik na ogórki. Ubrane w kryształ podkreślony delikatnym szlifem.

Materiał - szkło kryształowe szlifowane ręcznie
Pojemność - 1 litr
Projekt Sebastian Pietkiewicz

TAGI: #design, #handmade prezent, #luksusowy, #szkło kryształowe
Sebastian Pietkiewicz

Od ponad 10 lat zajmuje się projektowaniem szkła użytkowego. W projektach podkreślam minimalizm formy i dekoracji. Stawiam na pierwszym planie funkcję wyrobów. Niektóre projekty realizuję sam przy piecu hutniczym metodą wolno formowania.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top