1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Karta podziękowanie z kolibrami Thank you so much! (nr 6145576)
Dzień Dziadka 2019

KARTA PODZIĘKOWANIE Z KOLIBRAMI THANK YOU SO MUCH!

Pracownia przytulamy

Cena: 24 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 6,00 zł / 1,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Piękny motyw kwiatowy z kolibrami dopełniony najwyższej jakości czerpanym papierem, który zawiera w swojej strukturze polne kwiaty bławatka. Ręcznie wykonany napis i jego obramowanie jeszcze bardziej podkreślają niepowtarzalność karty.
W środku wolne miejsce na wpisanie własnych życzeń.

Wymiary 15x15 cm.

Brązowa eko koperta gratis.

Użyte materiały:
– brązowy papier ekologiczny,
– papier czerpany z płatkami kwiatów,
– kolorowy papier z nadrukiem z kolibrami,
– złoty metaliczny papier,
– biały papier fakturowany,
– wstążki.

TAGI: #kolibry, #papier czerpany, #podziękowanie, #scrapbooking
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pracownia przytulamy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top