1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Kartka DOBRZE, ŻE JESTEŚ marmur (nr 4655895)
Poradnik prezentowy na Święta 2019

KARTKA DOBRZE, ŻE JESTEŚ MARMUR

BELECO

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Ta kartka to niewielki kawałek papieru, z zupełnie prostym motywem. Jest czysta i prosta – ma pomóc Ci w wyrażeniu myśli, nie zaś je zakrzyczeć. Jej bezokolicznościowość przyjmij na dwa sposoby. Kartka nie jest odgórnie dedykowana określonej okoliczności, więc może posłużyć Ci w dowolne święto. Okazja może być więc dowolna, albo też – żadna. Jej minimalizm zachwyci Cię, jeśli poszukujesz estetycznej i neutralnej formy, której chcesz samodzielnie nadać wartość.

Możesz ją oprawić w ramki, przypiąć saute nad biurkiem, potraktować jako zakładkę do książki, albo też dać komuś i umilić mu dzień. Możesz z nią zrobić, co tylko zechcesz :)

Troska należy się osobom obdarowywanym ładnymi słowami, ale także naturze. W zgodzie z tą myślą każdorazowo sęgamy po papier z certyfikatem FSC, dający gwarancję, iż surowiec pochodzi z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających najwyższe standardy.

Wymiary i/lub waga
Pocztówka jednostronna w formacie 100x150 mm. Tło marmurowe znajduje się po obu stronach kartki. Koperta w formacie C6 (114x162mm), prążkowana w stylu eco, zamknięcie trójkątne.

Wykorzystane materiały
Pocztówka: najwyższej jakości papier satynowany, z włóknami eukaliptusa w strukturze. Gramatura kartki: 300g/m2.

Metoda produkcji
Profesjonalny druk cyfrowy na wysokiej jakości papierze satynowanym.

TAGI: #kartka pocztowa, #marmur, #pocztówka, #prosta
BELECO

BELECO to miejsce czułości - rzeczy poprzedzonych myślą, nasyconych troską i wyposażonych w ładne słowa. BELECO tworzą bezwarunkowe kartki, będące wyrazem myśli, że codzienność jest wystarczającym powodem do podarowania komuś cząstki prostych uczuć. To też typograficzne plakaty - czasem wypełnione motywacją, innym razem ciepłem i bliskością, jednak zawsze przybierające postać nośników samych ładnych słów. BELECO w języku łacińskim oznacza piękno. Ze szczególną uwagą spójrz na trzy ostatnie literki w nazwie. Każdy z produktów tworzony jest z największym szacunkiem dla natury. Każdorazowo sięgamy po papier z recyklingu lub z certyfikatem FSC, dającym gwarancję, iż surowiec został zaczerpnięty z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających najwyższe standardy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top