1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Kartka MAMO, JESTEŚ NAJLEPSZA pomarańcz (nr 5013296)

KARTKA MAMO, JESTEŚ NAJLEPSZA POMARAŃCZ

BELECO

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

To nie jest standardowa pocztówka. Nie powstała z grubego kartonu, wielokrotnie powlekanego czy błyszczącego. Trzymając tę kartkę w dłoni poczujesz, że należy coś dodać, wpisać, wrysować. Zechcesz zapełnić ją treścią. Potraktuj tę kartkę jako szablon dla swoich uczuć, napisz na niej tyle myśli, ile potrzebujesz.

Troska należy się osobom obdarowywanym ładnymi słowami, ale także naturze. Działając w zgodzie z tą myślą każdorazowo sięgamy po papier ekologiczny - pochodzący z recyklingu lub z certyfikatem FSC, dający gwarancję, iż surowiec został pozyskany z właściwie zarządzanych lasów.

WYKORZYSTANE MATERIAŁY: Pocztówka jednostronna w formacie 100x150 mm, wykonana z najwyższej jakości papieru satynowanego, z włóknami eukaliptusa w strukturze. Motyw marmurkowy znajduje się z obu stron kartki. Gramatura papieru: 300g/m2. Koperta w formacie C6 (114x162mm), prążkowana w stylu eco, zamknięcie trójkątne.

TAGI: #dzień mamy, #kartka na dzień mamy, #pocztówka, #typograficzna
BELECO

BELECO to miejsce czułości - rzeczy poprzedzonych myślą, nasyconych troską i wyposażonych w ładne słowa. BELECO tworzą bezwarunkowe kartki, będące wyrazem myśli, że codzienność jest wystarczającym powodem do podarowania komuś cząstki prostych uczuć. To też typograficzne plakaty - czasem wypełnione motywacją, innym razem ciepłem i bliskością, jednak zawsze przybierające postać nośników samych ładnych słów. BELECO w języku łacińskim oznacza piękno. Ze szczególną uwagą spójrz na trzy ostatnie literki w nazwie. Każdy z produktów tworzony jest z największym szacunkiem dla natury. Każdorazowo sięgamy po papier z recyklingu lub z certyfikatem FSC, dającym gwarancję, iż surowiec został zaczerpnięty z prawidłowo zarządzanych lasów, spełniających najwyższe standardy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy BELECO

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top