1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Kartka na Chrzest dla Dziewczynki (nr 4537828)

KARTKA NA CHRZEST DLA DZIEWCZYNKI

Guzik Prawda

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Piękna pamiątka Chrztu Świętego.
Subtelna kartka z okazji Chrztu dziewczynki ,wykonana ręcznie metodą scrapbooking.
Uroku dodaje sukienka zdobiona koronką i perełkami.
Wewnątrz ozdobne miejsce na włożenie upominku pieniężnego oraz wydrukowanie życzeń lub puste miejsce na ich wpisanie.Wiersz na zdjęciu przykładowy.
Możliwość umieszczenia napisów w środku lub pozostawienie miejsca na wpisanie własnych życzeń.
Całość zabezpieczona transparentnym opakowaniem.

Po zakupie proszę o infomację z wyborem kartki z życzeniami lub bez.

Wymiary kartki: 13,5 x 13,5 cm, w komplecie koperta.

TAGI: #chrzest, #dziewczynka, #kartka okolicznościowa, #scrapbooking
Guzik Prawda

Guzik prawda, że nikt już nie wysyłka kartek.Mała rzecz a cieszy.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top