1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > Kartki ślubne
  5.  > Kartka okolicznościowa Ślub (nr 6564607)

KARTKA OKOLICZNOŚCIOWA ŚLUB

Oliwka77

Cena: 30 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 56,00 zł / 11,20 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
W całości wykonana ręcznie kartka okolicznościowa - Ślub, zamknięta w białym pudełku z okienkiem.
Wymiary kartki - 14/14cm., wymiary pudełka - 15/15cm.
Możliwość wydrukowania na stronie głównej napisu np. Ślub Ani i Krzyśka, a także życzeń w środku kartki.
Po zakupie kartki proszę o maila czy i jaki ma być wydrukowany napis na stronie głównej a także czy i jakie mają być wydrukowane życzenia z podpisem od kogo w środku kartki.

TAGI: #biała, #kartka okolicznościowa, #kartka ślubna, #w pudełku
Oliwka77

Kocyki Lili - to Pracownia, która szyje, a także robi na drutach i szydełku miękkie, słodkie kocyki, adresowane do Naszych Małych Pociech. Kocyki wykonane z bawełnianych i poliestrowych materiałów. Na bawełnianych materiałach znajdują się słodkie nadruki, poliester to bardzo miękki polarek minky. W swojej ofercie mamy także kartki okolicznościowe w całości wykonywane ręcznie. Kartki możemy także wykonać pod indywidualne zamówienie Klienta (np. z imieniem na pierwszej stronie a także życzeniami w środku kartki). Serdecznie zapraszamy - Pracownia Rękodzieła - Kocyki Lili.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Oliwka77

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top