1. DecoBazaar
  2.  > Święta i okazje
  3.  > Kartki okolicznościowe
  4.  > kartka świąteczna BRACIA RENI (nr 4812938)

KARTKA ŚWIĄTECZNA BRACIA RENI

OPAQ

Cena: 9 zł 7 zł

Dostępnych: 1 szt.

Wysyłka krajowa pocztą: 5,00 zł / 1,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych
Zaprojektowana z pasją, oryginalna kartka świąteczna to projekt autorski marki OPAQ.
Wymiary kartki to: 105x148 mm, druk na eko papierze, otwierana w pionie, gładka w środku, bez zadruku ani sztampowych życzeń..
W zestawie z kartką dołączona jest kolorowa koperta.
Zapraszamy do zakupu i życzymy Wesołych Świąt! :)

TAGI: #boze narodzenie, #kartka, #prezent, #święta
OPAQ

TWORZYMY OPAKOWANIA, ZAPROSZENIA, KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE ORAZ TAGI.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy OPAQ

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top