1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Girlandy, karuzele, mobile
  4.  > karuzela / mobil z ptaszkami i chmurkami (nr 6380266)

KARUZELA / MOBIL Z PTASZKAMI I CHMURKAMI

pliszka

Cena: 190 zł 152 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 1 dnia roboczego
Karuzela z ptaszkami wykonana została z myślą o dekoracji pokoju dziecięcego. Żywe barwy tkanin i białe filcowe chmurki nadają dekoracji pogodnego charakteru, stosownego do pokoju malucha.
Dekoracja składa się z dwunastu ptaszków i sześciu chmurek.

Użyte materiały: tkanina bawełniana, filc, silikonowy wkład poduszkowy, drewniany stelaż.

Dekoracja nie jest przeznaczona do zabawy, należy umieścić ją poza zasięgiem rąk dziecka.

Wymiary:
Wysokość całej dekoracji - około 65 cm.
Szerokość całej dekoracji - około 30 cm.
Wymiary pojedynczego ptaszka - około 7x10 cm.

Karuzela wysyłana jest w tekturowym pudełku.

Kolory mogą nieznacznie różnić się od rzeczywistych - ich wyświetlanie zależne jest od parametrów monitora.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
PLISZKA firmuje swoim ogonkiem tylko wyroby wykonane z najwyższą starannością, których zadaniem jest nieść swoim przyszłym właścicielom radość i dobrą energię, ponieważ w ich wykonanie włożono całe serce i całą duszę. Ostatnio PLISZKA poszerza swoją ofertę o obrazki. Oczywiście z ptaszkami w roli głównej! PLISZKA jest też odpowiedzią na trudne pytanie - "Co na prezent?"

TAGI: #dziecko pokój dziecięcy, #karuzela, #mobil, #ptaszki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy pliszka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top