1. DecoBazaar
  2.  > Dziecko
  3.  > Girlandy, karuzele, mobile
  4.  > Karuzela nad łóżeczko, pokój dziecka Lama (nr 6527540)

KARUZELA NAD ŁÓŻECZKO, POKÓJ DZIECKA LAMA

Magic little felt

W dniach 23.08.2021 - 31.10.2021 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt podczas trwania urlopu, wysyłka będzie zrealizowana po 31.10.2021.

Cena: 250 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Paczkomat InPost: 11,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Karuzela nad łóżeczko dziecięce Lama.
Elementy wykonane są z wysokiej jakości filcu wełnianego 100%.
Rozmiar zabawek od 4 cm do 14 cm.
Rozmiar koła 25 cm.
Odległość od górnego haka do spodu zabawki wynosi około 45 cm. Proszę pamiętać, że karuzela nad łóżeczko nie jest zabawką. Zawsze przechowuj ją z dala od małych dziecięcych rączek. Karuzele mogą zawierać małe elementy i służą wyłącznie do celów dekoracyjnych. Wszystkie produkty wykonane są w domu wolnym od dymu i zwierząt. Mogą wystąpić pewne rozbieżności kolorów, co jest spowodowane różnymi ustawieniami monitora.

TAGI: #baby shower, #boho styl, #dekoracja pokoju dziecka, #karuzela do łóżeczka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Magic little felt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top