1. DecoBazaar
  2.  > Dodatki vintage
  3.  > Inne
  4.  > Kask ochronny, budowlany z okresu PRL (nr 6443758)

KASK OCHRONNY, BUDOWLANY Z OKRESU PRL

HOME MANIFESTO

Cena: 29 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Biały kask ochronny wykonany z żywicy. Kask prawdopodobnie wyprodukowany w latach 60/70. Zachowany w stanie oryginalnym, z widocznymi śladami normalnej eksploatacji. Taki rodzaj ochrony głowy można było spotkać na wszystkich budowach i zakładach pracy w czasach PRL-u. Kolor kasku miał swoje znaczenie. Biały kask był przeznaczony dla służb technicznych, inżynierów, kierowników budowy, kierowników robót czy osób pracujących w nadzorze nad prowadzonymi pracami.

Wymiary:
długość: 29 cm
wysokość: 14 cm
szerokość: 21 cm
rozmiar kasku ’57’ (obwód głowy w cm)

Stan: zachowany w stanie oryginalnym. Dobrze wyczyszczony z wieloletniego brudu. Aktualny stan na zdjęciach.

Historia przedmiotu: pochodzi z nieczynnego zakładu produkcyjnego.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #biały kask budowlany, #biały kask prl, #kask budowlany prl, #kask prl
HOME MANIFESTO

Sprzedajemy unikatowe przedmioty.
Zajrzyj do naszego sklepu i manifestuj swoje wnętrze!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy HOME MANIFESTO

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top