1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje i ozdoby
  4.  > Klonowa malowana naturą (nr 6252319)

KLONOWA MALOWANA NATURĄ

LasStory

Cena: 95 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 15,00 zł / 3,00 zł
Kurier: 16,00 zł
Paczkomat InPost: 12,00 zł
Paczka w Ruchu: 10,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 55,00 zł / 11,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 2 dni roboczych
Miska wytoczona z drewna klonu, z pięknym rysunkiem na drewnie które zawdzięcza działaniu grzybni. Grzybnia "atakuje" drewno które jest przechowywane w ciemnym i wilgotnym otoczeniu. Często jest wywoływana specjalnie przez osoby zajmujące się obróbką drewna, dla uzyskania właśnie takiego ciekawego rysunku na drewnie. Nasz klon czekał na obróbkę około dwóch lat, miska jest dobrze wysuszona, lekka, bez spękań, idealnie wyszlifowana i zabezpieczona naturalnym woskiem zrobionym przez nas na bazie wosku pszczelego. Pomieści sporo przekąsek oraz będzie piękną ozdobą twojego domu! :)
Wymiary:
średnica: 18 cm
głębokość: 7 cm
wysokość: 8,5 cm
grubość ścianek: 1cm

Zwracamy Państwu uwagę, że miska jest wykonana z drewna, w związku z tym nie powinna mieć kontaktu z wodą, co oznacza że nie należy w niej przechowywać mokrych produktów (np. arbuza, którego sok może wsiąknąć w drewno). Jeśli dojdzie do zmoczenia/zachlapania miski należy ją możliwie jak najszybciej osuszyć ściereczką. Miski nie można myć w zmywarce! Do czyszczenia proszę używać miękkiej ściereczki, ewentualnie ledwo wilgotnej. Po jakimś czasie użytkowania może być potrzeba odnowienia warstwy ochronnej miski, w tym celu można ją zaolejować nawet olejem spożywczym (najlepszy będzie lniany, tylko uwaga! olej lniany może lekko przyciemnić miskę!).

W razie pytań zapraszamy do kontaktu :)

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Zwracamy Państwu uwagę, że miska jest wykonana z drewna, w związku z tym nie powinna mieć kontaktu z wodą, co oznacza że nie należy w niej przechowywać mokrych produktów (np. arbuza, którego sok może wsiąknąć w drewno). Jeśli dojdzie do zmoczenia/zachlapania miski należy ją możliwie jak najszybciej osuszyć ściereczką. Miski nie można myć w zmywarce! Do czyszczenia proszę używać miękkiej ściereczki, ewentualnie ledwo wilgotnej. Po jakimś czasie użytkowania może być potrzeba odnowienia warstwy ochronnej miski, w tym celu można ją zaolejować nawet olejem spożywczym (najlepszy będzie lniany, tylko uwaga! olej lniany może lekko przyciemnić miskę!). W razie pytań zapraszamy do kontaktu :)...

TAGI: #drewno, #klon, #misa, #miska drewniana
LasStory

Jesteśmy miłośnikami drewna, jego właściwości ale przede wszystkim jego piękna. Z tej miłości zrodziła się pasja do toczenia w drewnie.
Nasze miski toczymy z jednego kawałka drewna, często nie znając jego wnętrza, dajemy się zaskoczyć rysunkiem drewna, spękaniami, śladami po owadach... Każda miska jest jedyna i niepowtarzalna, bo takie są kawałki drewna w których toczymy. Miski tworzymy na tokarce manualnej, dłutami ręcznymi. Do zabezpieczenia drewna używamy tylko naturalnych wosków i olei.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy LasStory

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top