1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Grafika i plakat
  4.  > Kolaż, plakat dekoracyjny "Smocze Mokradło" - Płótno (nr 6509905)

KOLAŻ, PLAKAT DEKORACYJNY "SMOCZE MOKRADŁO" - PŁÓTNO

Into collage

Cena: 59 zł

Dostępnych: 10 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 14,00 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 30,00 zł / 6,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Plakat wykonany techniką kolażu cyfrowego drukowany na płótnie.
Dostępny w jednym rozmiarze: 30x40cm.
Wysyłka w mocnej, tekturowej tubie.
Kolory na wydruku mogą się nieznacznie różnić od kolorów widocznych na ekranie ze względu na różne parametry i ustawienia monitorów.
Kolaż dostępny również na papierze w odrębnej ofercie.
Oferta nie obejmuje ramy na plakat.

TAGI: #kolaż, #kolaż cyfrowy, #plakat dla dzieci, #płótno
Into collage

Witaj! Jestem Patrycja, a INTO COLLAGE jest uzewnętrznieniem mojej twórczej potrzeby. Moim środkiem wyrazu jest kolaż, który pozwala mi tworzyć baśniowe, surrealistyczne krainy ze szczyptą nowoczesności. Tworzę techniką nową, bo cyfrową, ale najczęściej korzystam ze zbiorów muzeów i bibliotek. Lubię do moich prac wplatać dzieła sztuki oraz stare ilustracje z książek i podręczników, dając im drugie życie. Wszystkie elementy wykorzystane do stworzenia kolaży pochodzą z zasobów udostępnionych w ramach domeny publicznej lub na odpowiedniej licencji. Pomimo to, moje prace jako nowe, oryginalne utwory chronione są prawem autorskim. Inspirują mnie podróże, kobiety, psychologia, przyroda oraz baśnie. Wykonuję także spersonalizowane plakaty oraz grafiki komercyjne na zamówienie.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Into collage

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top