DecoBazaar > Biżuteria > Kolczyki > Kolczyki z druzą agatu - Druzy Drop (nr 4237543)

KOLCZYKI Z DRUZĄ AGATU - DRUZY DROP

Lili in the Garden

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Zabłyszcz i poczuj się wyjątkowo!

Urocze kolczyki krople z druzami agatu – kamieniami z drobnymi kryształkami, mieniącymi się w słońcu. W odcieniu szarości przełamanej fioletem.

Niezwykle kobiece, oryginalne, niepowtarzalne!

Wykonane ręcznie w kamieniu – każda z kropelek różni się delikatnie kształtem i grubością.

Elementy w kolorze złota wykonane ze stopu metali.UWAGA Zdjęcie przedstawia przykładowe kolczyki. Wysyłane są losowo. Mogą różnić się odcieniem i grubością kamieni oraz strukturą kryształków, jednakże wszystkie są równie piękne.

Całkowita długość kolczyków – ok. 3,7 cm. Długość kamieni – ok. 1,8 cm.

TAGI: #druza, #kobiece, #krople, #łzy
Lili in the Garden

Zapraszamy do ogrodu pełnego kwiatów, skąpanego w blasku zachodzącego letniego słońca. Tworzymy z pasją, kochamy naturę i czerpiemy z niej inspiracje.

Biżuteria tworzona jest ręcznie. W głównej mierze są to pojedyncze sztuki i unikalne wzory.

W Lili wierzymy, że to, czym się otaczamy, ma wp...
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top