1. DecoBazaar
  2.  > Biżuteria
  3.  > Naszyjniki
  4.  > Kolia sutasz. Czarny naszyjnik z perłami soutache. (nr 6295822)

KOLIA SUTASZ. CZARNY NASZYJNIK Z PERŁAMI SOUTACHE.

Gosia Rybicka

Cena: 1650 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Artystyczny naszyjnik z perłami naturalnymi, który pozwoli poczuć Ci się jak królowa. Klasa i elegancja to cechy kolekcji Queen's dream.

Szczegóły:
Materiały - czarnr sznurki sutasz, perły naturalne, koraliki toho.
Naszyjnik zawiązywany jest na satynową wstążkę, można regulować jego długość.
Tył podszyty jest skórką ekologiczną.

Biżuteria jest dostępna na zamówienie. Czas realizacji projektu - do 3 tygodni.

Biżuteria jest tworzona ręcznie w mojej pracowni. Gotowy produkt może się delikatnie różnic od tego na zdjęciu, perły mają podobny, lecz nieco różniący się od siebie kształt i wielkość. Do każdego projektu materiały dobieram indywidualnie.

________
W rzeczywistości kolory mogą nieznacznie różnić się od fotografii ze względu na różne ustawienia wyświetlaczy w urządzeniach.

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA BĘDĄ REALIZOWANE PO 15 PAŹDZIERNIKA Biżuteria sutasz jest tworzona ręcznie w mojej pracowni i efekt końcowy może się delikatnie różnić od przedstawionego na zdjęciu. Perły mają podobny, lecz nieco różniący się od siebie kształt i wielkość, występują na nich różnego rodzaju naturalnie występujące wybrzuszenia itp. Do każdej realizacji materiały dobieram indywidualnie. To właśnie czyni Twoją biżuterię wyjątkową.

TAGI: #kolia, #naszyjnik z perłami, #perły, #sutasz
Gosia Rybicka

Tworzę dla kobiet świadomych swojej kobiecości, chcących ją podkreślić i wydobyć na zewnątrz. Biżuteria z mojej pracowni to niezobowiązująca elegancja i klasa. Perły od Rybickiej to biżuteria kobiecych subtelności, niedopowiedzeń i sukcesu.

Zapraszam Cię w podróż do Twojej kobiecości... pełnej przygód i odkrywania nieznanego.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Gosia Rybicka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top