1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Meble
  4.  > Szafki i komody
  5.  > komoda "katalogowa", biblioteczna, loft design, organizer (nr 6768563)

KOMODA "KATALOGOWA", BIBLIOTECZNA, LOFT DESIGN, ORGANIZER

farfala-design

Cena: 2480 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 250,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 999,00 zł / 199,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
Komoda w klimacie mebli katalogowych, organizer. 100% drewno i ręczne wykonanie.

Korpus powstał z nowego drewna,większe szuflady są stare, pochodzą z różnych nieistniejących już mebli.

Mniejsze szuflady powstały na wzór szufladek mebli katalogowych, dwie pierwsze to oryginały po adaptacji czyli dodaniu nowych, drewnianych spodów ponieważ te oryginalne spody nie są pełne. Podwyższyłam też boki tych szufladek. Niestety stan pozostałych , starych szufladek okazał się w trakcie renowacji na tyle zły że zdecydowałam się na dorobienie pozostałych czterech. Wszystkie są drewniane i wykonane w sposób jak oryginały, z tym że mają pełne drewniane spody oraz wyższe boki. Widać to na zdjęciach wyjętych szuflad.

Wymiary: szerokość 105,5 cm, wysokość 64 cm i głębokość całkowita 32 cm. Wymiary wewnętrzne 6 większych szuflad : pierwszy rząd 29/27 cm i dolny rząd 30/26 cm.

Górne szufladki mają dębowe fronty natomiast większe są fornirowane dębem.

Komoda otrzymała śliczne, srebrne uchwyty z okienkami do opisów oraz koła skrętne.

Blat i fronty szuflad są wykończone lakierem, wnętrze mebla i szuflad jest wykończone woskiem.

TAGI: #komoda archiwum, #komoda katalogowa, #komoda vintage, #szafka biblioteczna
Stoły z krzesłami, Pufy do sypialni, Stoły do jadalni
farfala-design

Od ponad 8 lat zajmuję się tworzeniem rzeczy nowych ze starych. Moją specjalnością są szuflady i szufladki w rozmiarach od XL do XS. Projektuję i wykonuję komody ,szafki, stoliki oraz półki z wykorzystaniem starych szuflad od nieistniejących już mebli. Poddaję je renowacji, czasem przemianie i obudowuję korpusem z nowego drewna. Są to więc meble trochę nowe i trochę stare. Oprócz komód w tzw "normalnym" rozmiarze robię też miniatury, niepowtarzalne i pojedyncze sztuki do dekoracji i przechowywania biżuterii, kosmetyków i innych drobiazgów.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy farfala-design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top