DecoBazaar > Dom vintage > Meble > komoda vintage (nr 5890074)
Wielkanoc 2018

KOMODA VINTAGE

wofo home

Cena: 490 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 35,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 150,00 zł / 30,00 zł
Przedmiotem oferty jest mała komódka, najpierw była częścią czegoś większego -chyba toaletki, potem ktoś zrobił z niej stolik nocny.

Mebel jest całkowicie drewniany, dawniej część większego mebla, fronty są dębowe, reszta fornirowana.
Komoda została oczyszczona, odświeżona i pokryta ciemną politurą, dodano nowe, dębowe nóżki które razem z uchwytami pomalowano na kolor czarny.
Wymiary :
wys/szer/gł
55/56,5/37 cm
Więcej zdjęć na fb WoFo Home

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #komoda, #komódka, #stolik, #szafka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy wofo home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top