DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > Komplet bransoletek drewnianych w dedykowanym pudełku (nr 5682778)

KOMPLET BRANSOLETEK DREWNIANYCH W DEDYKOWANYM PUDEŁKU

vzorko

Cena: 290 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
Dwie bransoletki wykonane z wyselekcjonowanego kawałka drewna wiśniowego, połączonego z hebanem. Charakterystyczna struktura drewna i jego ciekawe usłojenie stanowią o unikatowości przedmiotu. Całość pokryta jest akrylowym lakierem i poddana polerce, co gwarantuje odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz dodaje lekkiego połysku. Pudełko wykonane jest w technikach łączonych, na drewnianej konstrukcji.
Wymiary:
67 mm (średnica wewnętrzna)
50 mm (wysokość większej bransolety), 45 mm (wysokość mniejszej bransolety)
Pudełko:
120x108x96 mm (długość/szerokość/wysokość).

TAGI: #biżuteria autorska, #bransoleta, #bransoletka drewniana, #dzień kobiet
vzorko

Tworzymy w naszej domowej pracowni, na poddaszu. Marta + Kuba = VZORKO.
Uwielbiamy starocie, recykling, przyrodę i popkulturę. Otaczamy się mnóstwem przedmiotów, czasem maleńkich, odrapanych i zardzewiałych, ale takich z duszą. Kuba jest perfekcjonistą, Marta...wolnym duchem :-)
Zapraszamy!
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy vzorko

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top