DecoBazaar > Dom > Meble > Konsola White Oak (nr 4977256)

KONSOLA WHITE OAK

Wood Design

Cena: 1450 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 99,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 399,00 zł / 79,80 zł
Konsola White Oak

Ręcznie wykonana konsola z drewna dębowego. Przygotowany z dbałością o każdy szczegół.

Blat ręcznie postarzany metodą szczotkowania, kilkukrotnie zaimpregnowany wysokiej jakości naturalną mieszanką oleju oraz wosków.
Jest odporny na ciecze (woda,cola), a czyszczenie i konserwacja są bardzo proste.
Naturalny, półmat

Stalowa, podstawa malowana proszkowo.

Wymiary:
szerokość: 130 cm
głębokość: max 36 cm
wysokość: 75 cm
grubość blatu: 4,5 cm

Istnieje możliwość dostosowania wymiarów oraz koloru stolika - dotyczy blatu
jak i stalowej podstawy.

Chciałbyś zobaczyć nasze wyroby na żywo? Po wcześniejszym ustaleniu Istnieje możliwość obejrzenia produktów na terenie Łomianek(k. Warszawy).

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

TAGI: #dąb, #industrialny, #konsola, #loft
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Wood Design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top